Aktuálne počasie: Horský hotel Snezenka ubytovanie Stare Mesto pod Sneznikem Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Denná tepl.: 2 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 5 m/s
Nevyhovuje Vám tento horský hotel? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko
Odporúčajte tyto stránky:

Horský hotel Snezenka / ubytovanie Stare Mesto pod Sneznikem

Horský hotel Stare Mesto pod Sneznikem Snezenka
 

Horský hotel Snežienka *** Vám ponúka príjemné ubytovanie v novo zariadených izbách so sociálnym zariadením, možnosťou televízie a internetom. Celý hotel je striktne nefajčiarsky.

Kapacita hotela Snežienka v Hynčiciach pod Sušinou je 67 osôb + 3 pevné prístelky.

Výhodou hotela Sneženka je kvalitné zázemie - vyhrievaný krytý bazén, wellness služby, možnosti zábavy aj za nepriaznivého počasia, cielene budované prostredie pre rodiny s deťmi a trvalo zlepšujúci sa tím, ktorý sa teší na Vašu návštevu.

Venujte, prosím, pozornosť výhodným pobytovým balíčkom v špeciálnej ponuke, ponukám last minute aj first minute a darčekovým poukážkám.

Ubytovanie v Hynčice pod Sušinou:
Ubytujte sa a relaxujte v ekologicky čistej krajine horského masívu Králický Snežník (1.424 mnm), v divokej romantickej prírode, na dosah prameňa rieky Moravy, v tesnej blízkosti Hrubého Jeseníku a Rychlebských hôr.

Novo zrekonštruovaný rodinný Horský hotel Snežienka *** Hynčice pod Sušinou ponúka celoročné ubytovanie aj stravovanie za optimálny pomer ceny a kvality, s cieľom robiť ľudí šťastnejšími.

Staré Mesto pod Snežníkom hotel Snežienka stravovanie:
Vyberte si z ponuky stravovania hotela Snežienka - raňajky sú kontinentálne alebo formou švédskych stolov. Polpenzia zahŕňa raňajky + večera s výberom z 2 jedál a plná penzia raňajky + obed + večera s výberom z 2 jedál.

Horský hotel Sneženka v Jeseníkoch reštaurácia:
Útulná reštaurácia a vináreň s výbornou kuchyňou. Reštauráciu môžete využiť tiež k svadobným hostinám, banketom, firemným večierkom a mnohým ďalším akciám.

Kuchyňa hotela Snežienka Hynčice pod Sušinou je zaradená do programu Ochutnajte Jeseníky. Typické je - používanie tradičných surovín od miestnych dodávateľov a odporúčaných receptov. Odporučiť možno - rebrá na pive Holba, kurací plátok Snežienka, Hynčickú ihlu a Pyramídu z zemiakových placiek. V novom jedálnom lístku 2014 nájdete rad noviniek napr. jedlá z BIO-pohánky od miestneho dodávateľa spoločnosti PRO-BIO, špeciality vo väčšom výbere s šípkovou omáčkou alebo slivkami, tradičné klasické jedlá, ako šišky s makom a sladké trochu inak.

Horský hotel Sneženka ubytovanie Hynčice pod Sušinou služby:
WI-FI pripojenie (reštaurácia a recepcia), počítač s internetom: Hosťom je k dispozícii vonkajší bazén, viacúčelové ihrisko, detské ihrisko, detský kútik, vonkajšie ohnisko, gril a udiareň (po dohode) úschovňa lyží, bicyklov.

Služby za poplatok: Možnosť prenájmu salónika. Sauna, bazén s vírivkou, masáže na objednávku, bowling, biliard, futbal, stolný tenis, trampolína, ruské kolky, petangue, horské bicykle. Požičovňa Segway na objednávku.

Nielen okolie horského hotela Snežienka, ale hotel samotný, Vám ponúka veľa príjemných možností, ako stráviť voľné chvíle.

Dôležité upozornenie:
Hotel Sneženka je striktne nefajčiarsky, izby sú osadené snímačmi elektronického zabezpečovacieho systému (EZS), za porušenie zákazu fajčenia v priestoroch hotela je účtovaná pokuta a je to dôvod na okamžité odstúpenie od zmluvy zo strany ubytovacieho zariadenia sa 100% storno poplatkom!!

 
Horský hotel Stare Mesto pod Sneznikem Snezenka - Služba na recepcii je 24 hodínHorský hotel Stare Mesto pod Sneznikem Snezenka - Pri hotely je vlastné parkoviskoHorský hotel Stare Mesto pod Sneznikem Snezenka - hotel má reštauráciuHorský hotel Stare Mesto pod Sneznikem Snezenka - hotel má vináreňHorský hotel Stare Mesto pod Sneznikem Snezenka - možnosť pripojenia na internetHorský hotel Stare Mesto pod Sneznikem Snezenka - k dispozícii letná terasaHorský hotel Stare Mesto pod Sneznikem Snezenka - tenis - v blízkosti hotelaHorský hotel Stare Mesto pod Sneznikem Snezenka - krytý bazén v hoteliHorský hotel Stare Mesto pod Sneznikem Snezenka - Iybz sú vybavené televízoromHorský hotel Stare Mesto pod Sneznikem Snezenka - Izby s vlastnou kúpelkouHorský hotel Stare Mesto pod Sneznikem Snezenka - Izby s vlastnou toaletou